Reklama
Reklama

Komentarze

4
K
krak0805 🌟 Padawan
2 lata temu

Katole , a może to Stwórca wyraził swoje niezadowolenie z postępowania,, swoich,, kapłanów???? Może tak być ,czy nie . Bo jak moi ludzie by tak zrobili , to ja bym się zdenerwował!!!!😂😂😂😂😂

0

Zglos komentarz

M
Maciej51754 😏 Szyderca
2 lata temu

kara bosza.

0

Zglos komentarz

K
Komandor_Buka 😏 Szyderca
2 lata temu

To księża z sąsiedniej parafii podpalili. Zemsta za brak zaproszenia do zabawy.

0

Zglos komentarz

S
skandynaw 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

Tylko drzwi?😭

0

Zglos komentarz

Reklama