Reklama
Reklama

Komentarze

3
A
aaarek ⚔️ Jedi
2 lata temu

a może by tak elektrowstrząsy z terapii konwersyjnej zalecanej przez kk

0

Zglos komentarz

K
Komandor_Buka 😏 Szyderca
2 lata temu

Kolesie maja tak nasrane w tych tępych katolskich łbach ze nie da się tego nawet opisać.

0

Zglos komentarz

C
Carat 😏 Szyderca
2 lata temu

Już wiem dlaczego baton, olo i paru innych nic nie piszą. Oni poszczą i modlą się żeby zwyciężyć złego ducha.

0

Zglos komentarz

Reklama