Reklama
Reklama

Komentarze

9
M
2 lata temu

TAK nie dajmy wygrac folksdojczom ***** **

0

Zglos komentarz

J
jakub1975wawa Czysta Moc
2 lata temu

Jedna gwiazdka ci uciekła kolego

0

Zglos komentarz

S
skandynaw 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

Ponownie dajmy wygrać szmalcownikom.

0

Zglos komentarz

J
jakub1975wawa Czysta Moc
2 lata temu

.... i ruskim onucom, de**le zrobią nam nadwiślanską gubernie

0

Zglos komentarz

P
PisowcyToDebile 🏆 Master
2 lata temu

Ty się lepiej do pośredniaka zapisz darmozjadzie bo już za 3 tygodnie skończą się zasiłki i będziesz musiał iść do roboty. To będzie ciężki wstrząs dla twojego organizmu.🤣🤣🤣

0

Zglos komentarz

S
sla666yer 🏹 Łowca
2 lata temu

Jemu gwiazdka nie uciekła, on nabił ich za dużo, oni uważają jedną, jedyną, jedynie słuszną sowiecką pięcioramienną gwiazdę na czerwonym sztandarze.

0

Zglos komentarz

P
peghehe 😏 Szyderca
2 lata temu

widze troll zmienil nick

0

Zglos komentarz

M
2 lata temu

chyba tobie IQ ***** **

0

Zglos komentarz

J
jakub1975wawa Czysta Moc
2 lata temu

Wiesz ze w twojej lartii procentowo jest najwiecej osob niepracujacych i mną zasilkach? Ty też jesteś za glupi by pracować czy po prostu Jestes śmierdzącym leniem bez jakichkolwiek kwalifikacji?

0

Zglos komentarz

J
jakub1975wawa Czysta Moc
2 lata temu

Wiesz ze w twojej partii procentowo jest najwiecej osob niepracujących i na zasiłkach? Ty też jesteś za głupi by pracować czy po prostu jestes pom prostu śmierdzącym leniem bez jakichkolwiek kwalifikacji?

0

Zglos komentarz

K
Komandor_Buka 😏 Szyderca
2 lata temu

Przecież on ma kwalifikacje. Z zawodu jest de**lem.

0

Zglos komentarz

P
PisowcyToDebile 🏆 Master
2 lata temu

Po ile wizy pe**le??? Gdzie kasa za respiratory???

0

Zglos komentarz

P
PisowcyToDebile 🏆 Master
2 lata temu

Widzę batona, traktora, moyziego. A ci pozostali to pewnie ich ojcowie. W sumie trudno się dziwić, że piją mając synów takich de**li

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
2 lata temu

Czym mniej ktoś robi na aktualne PKB Polski tym bardziej chodzi na wybory. Twoi starzy wybierają ci PIS. A ty potem nie potrafisz się nawet dorobić na własne mieszkaie na raty. A twoi starzy dostali za darmo nowiutkie mieszkanie za Komuny, której teraz tak nienawidzą. Ty masz dziś brać kredyt na 35...

Czym mniej ktoś robi na aktualne PKB Polski tym bardziej chodzi na wybory. Twoi starzy wybierają ci PIS. A ty potem nie potrafisz się nawet dorobić na własne mieszkaie na raty. A twoi starzy dostali za darmo nowiutkie mieszkanie za Komuny, której teraz tak nienawidzą. Ty masz dziś brać kredyt na 35 lat i spłącać po 2000zł miesiecznie takie mieszkanie a twoi starzy dostali po prostu za darmo bez kredytu za komuny.

0

Zglos komentarz

R
RonaldB 🏆 Master
2 lata temu

Z tym “Na pewno wstaną”, to bym nie histeryzował.

0

Zglos komentarz

J
jakub1975wawa Czysta Moc
2 lata temu

Nie bój po darmową kasę od PiS zawsze wstępną! Ten typ już tak ma

0

Zglos komentarz

S
slawek1980 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Dokładnie jeśli ktoś nie pójdziecie na wybory właśnie tacy za niego zagłosują!!!

0

Zglos komentarz

S
2 lata temu

Zgadza sie. Pojda zaglosowac na PO lub PiS w zaleznosci od tego czy ogladaja TVN czy TVP. Obie partie sa w 100% zgodne w kwesti rozdawnictwa i chca je utrzymac. PiS=PO

0

Zglos komentarz

R
rdeki 🌾 Wieśniak
2 lata temu

ja bym tak spał ból pleców murowny

0

Zglos komentarz

Reklama