Reklama
Reklama

Komentarze

9
B
baxbany 🎖️ Snajper
2 lata temu

Czyli co? Wraca średniowiecze IIRP? Gdzie, jak chciałeś dostać prace trzeba było mieś zaświadczenie od pe**ła/pe****la i złodzieja, czyli księdza w trzech postaciach? Jak nie odstawiałeś dziecka na plebanię lub żona nie była przelotną kucharką, to mogłeś zapomnieć od pozytywnej opinii.

Czyli co? Wraca średniowiecze IIRP? Gdzie, jak chciałeś dostać prace trzeba było mieś zaświadczenie od pe**ła/pe****la i złodzieja, czyli księdza w trzech postaciach? Jak nie odstawiałeś dziecka na plebanię lub żona nie była przelotną kucharką, to mogłeś zapomnieć od pozytywnej opinii.

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
2 lata temu

To ani komedia, ani trgedia...przez 8 lat sojusz PiSu z sekta kosciola zrobili z Polski dom wariatow! Rzadzony przez wariatow i popierany przez wriatow!

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
2 lata temu

PS. - Jak to swiadczy o polskim narodzie, ktorego juz nikt nie szanuje i nie popiera, w Europie i na swiecie? A wariat Kaczynski dalej szuka wrogow...

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
2 lata temu

Minusy trolli PiSu to tylko despercja, przed upadkiem, bo czego nie zrobia sprzedajni poslamisci za pieniadze, jak kiedys folgzdojcze... to taki sprzedajny zacofany narod, gotowy jak judasz sprzedac za srebrniki!

0

Zglos komentarz

T
2 lata temu

biznesmena już całkiem pogieło, niech lepiej zajrzy w du..pę swoim kumplom

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
2 lata temu

Po kiego chu…. Idą tam ,, studiować,, jak te dyplomy kościelne będą mogli se zwinąć w trąbkę i wsadzic w d**e. Na świecie i w Europie tacy lekarze nie będą nie będą mieć renomy, chyba tylko w kaczystanie , jak przetrwa!!!! Szkoda kasy i czasu!!!!!!😤😤😤😤😤...

Po kiego chu…. Idą tam ,, studiować,, jak te dyplomy kościelne będą mogli se zwinąć w trąbkę i wsadzic w d**e. Na świecie i w Europie tacy lekarze nie będą nie będą mieć renomy, chyba tylko w kaczystanie , jak przetrwa!!!! Szkoda kasy i czasu!!!!!!😤😤😤😤😤😤

0

Zglos komentarz

A
abababa2 🎖️ Snajper
2 lata temu

a teraz wyobraź sobie, że za kilka lat taki "lekarz" po KULu w jakiś sposób prześlizgnął się do szpitala i "leczy" kogoś z Twojej rodziny... przyjemna perspektywa, co nie?

0

Zglos komentarz

S
sla666yer 🏹 Łowca
2 lata temu

Nie w jakiś sposób się prześlizgnął tylko jeśli kaczyści zostaną lub wrócą do władzy to takie konowały będą miały pierwszeństwo. Ciekawe co wtedy wymyślą stare dewotki głosujące na p**s kiedy będą zdychać takim rzeźnikom pod skalpelami. Cóż, jak p**s zostanie u koryta to trzeba będzie szukać znachor...

Nie w jakiś sposób się prześlizgnął tylko jeśli kaczyści zostaną lub wrócą do władzy to takie konowały będą miały pierwszeństwo. Ciekawe co wtedy wymyślą stare dewotki głosujące na p**s kiedy będą zdychać takim rzeźnikom pod skalpelami. Cóż, jak p**s zostanie u koryta to trzeba będzie szukać znachorów albo mocnej gałęzi.

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
2 lata temu

Jak Was widza polaczki, tak Was pisza w Europie i na swiecie...juz nikt nie szanuje badziewia polskiego narodu PiSu!!! Nie wstyd Wam Polacy?

0

Zglos komentarz

M
Maciej51754 😏 Szyderca
2 lata temu

Całe szczęście nie mieszkam w Dąbrowie Górniczej... strach iść.

0

Zglos komentarz

S
skorrogan 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Ale to tylko w szkole u Rydzyka...

0

Zglos komentarz

C
czepio 🏹 Łowca
2 lata temu

No, ale doktorat z leczenia egzorcyzmami to już coś!!!

0

Zglos komentarz

P
2 lata temu

Możecie otwożyć uczelnię tylko dla lgbt, o co ten szum

0

Zglos komentarz

G
Grzeeja 🏹 Łowca
2 lata temu

O to, że te cymbały po rydzykowej szkole, albo innym KUL'u za kilka lat wejdą na rynek pracy jako lekarze. Rozumiesz ? Zero wiedzy, zero przygotowania, ale za to z biegłą znajomością różańca i obsługi kropidła. Mam nadzieję, że będą jakoś oznaczeni, bym mógł takich fachowców omijać szerokim łukiem.

O to, że te cymbały po rydzykowej szkole, albo innym KUL'u za kilka lat wejdą na rynek pracy jako lekarze. Rozumiesz ? Zero wiedzy, zero przygotowania, ale za to z biegłą znajomością różańca i obsługi kropidła. Mam nadzieję, że będą jakoś oznaczeni, bym mógł takich fachowców omijać szerokim łukiem.

0

Zglos komentarz

Reklama