Reklama
Reklama

Komentarze

9
A
aaarek ⚔️ Jedi
2 lata temu

autor nie wziął pod uwagę osób z grubym portfelem. wtedy do wyboru jest droga z wieloma młodymi atrakcyjnymi laskami

0

Zglos komentarz

W
Wiesniak_Krul 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

Grube baby nie są takie złe. To jak jazda poduszkowcem. Ale i tak lepiej sobie zwalić konia. Cisza, spokój, nie trzeba wypłaty oddawać i można chodzić po chałupie z gołym wałem.

0

Zglos komentarz

B
bobyx 🏹 Łowca
2 lata temu

Zawsze można z doskoku coś wygrzmocić bo jak wiadomo na starość ręce już nie takie sprawne

0

Zglos komentarz

B
bolszewik933 Czysta Moc
2 lata temu

ja lubię grube, mają trochę podcipia i jak liżesz to tak fajnie bulgocze, te chude bociany to nic nie warte

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
2 lata temu

"Starsi mężczyźni są często bardziej stabilni zarówno finansowo, jak i emocjonalnie. Mają większe doświadczenie, są pewni siebie i mają jasno określony kierunek w życiu. Jak mówi stare powiedzenie, „im starszy kosz, tym lepiej niesie”. Starsi mężczyźni są po prostu nosicielami życiowej m...

"Starsi mężczyźni są często bardziej stabilni zarówno finansowo, jak i emocjonalnie. Mają większe doświadczenie, są pewni siebie i mają jasno określony kierunek w życiu. Jak mówi stare powiedzenie, „im starszy kosz, tym lepiej niesie”. Starsi mężczyźni są po prostu nosicielami życiowej mądrości, która jest atrakcyjna dla młodszych kobiet." - citymagazine.si/pl

0

Zglos komentarz

B
bolszewik933 Czysta Moc
2 lata temu

głos rozsądku, już Cię lubię, nie to co histeryczne zapatrzone w siebie starsze panie z bombelkiem, bo kościół zakazywał antykoncepcji, a fuga swędziała

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
2 lata temu

Na ten przykład wodz Jarosław.

0

Zglos komentarz

S
Sebo30 🎖️ Snajper
2 lata temu

Albo zyebany charakter.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
2 lata temu

Zapomniałeś że jest jeszcze lewacka wersja, strzelić sobie w łeb.

0

Zglos komentarz

Z
zoltarxx 🌟 Padawan
2 lata temu

Po co lewak ma sobie strzelać w łeb ? Dla mnie, lewaka, bez sensu. Po za tym, po 30-tce, można wyrwać fajną, wykształconą babkę, zadbaną i bez potomstwa. Groźnie zaczyna się robić po 40-stce, a w czarnej du**e, jesteś po 50-tce, wtedy rzeczywiście zostają XXL, madki, wdowy, prawica (ręka) lub najlep...

Po co lewak ma sobie strzelać w łeb ? Dla mnie, lewaka, bez sensu. Po za tym, po 30-tce, można wyrwać fajną, wykształconą babkę, zadbaną i bez potomstwa. Groźnie zaczyna się robić po 40-stce, a w czarnej du**e, jesteś po 50-tce, wtedy rzeczywiście zostają XXL, madki, wdowy, prawica (ręka) lub najlepsze i najoczywistsze "forever alone".

0

Zglos komentarz

P
PLPsycho 🏹 Łowca
2 lata temu

Zależy. Ustawiony facet po 50, który jest szczupły i wysportowany, oraz posiada pozycję i pieniądze ma super wzięcie.

0

Zglos komentarz

S
sla666yer 🏹 Łowca
2 lata temu

Zoltar gorzej może być po kilku 50-tkach bo wtedy facet łapie co się napatoczy a potem płacze jak wytrzeźwieje. PLPsycho no i ten ustawiony facet po 50-tce ma dwa wyjścia, albo korzystać z tego co zdobył, albo znaleźć kobitę i wszystko stracić.

0

Zglos komentarz

P
PLPsycho 🏹 Łowca
2 lata temu

Haha w sumie racja.

0

Zglos komentarz

M
2 lata temu

zycie russKich trolli na tym portalu nissin.pisowcy to de**le, c**lanal i inne smierdziele

0

Zglos komentarz

M
Maciejgdi 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Są jeszcze ewentualnie ładne, które też są po 30stce, ale za to mają mocno nasrane w głowie... Wiem z doświadczenia i niestety zmuszony jestem wybrać drogę "forever alone", aby mieć w miarę spoko w życiu, niż resztę życia zje***e...

0

Zglos komentarz

N
nidwer 🏹 Łowca
2 lata temu

są jeszcze utajone wariatki.

0

Zglos komentarz

J
j1097707 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Tak samo, jak jest wielu samotnych facetów po 30, tyle samo jest też kobiet, z których wiele nie ma dzieci, za to są szczupłe i zadbane. Nie twierdzę, że jakieś superlaski, ale na pewno są atrakcyjne. Serio, skąd wy bierzecie takie rewelacje, że babka po 30 to albo dzieciata, albo gruba? Znam mnóstw...

Tak samo, jak jest wielu samotnych facetów po 30, tyle samo jest też kobiet, z których wiele nie ma dzieci, za to są szczupłe i zadbane. Nie twierdzę, że jakieś superlaski, ale na pewno są atrakcyjne. Serio, skąd wy bierzecie takie rewelacje, że babka po 30 to albo dzieciata, albo gruba? Znam mnóstwo kobiet 30+ i nawet 40 plus, aktualnie singielek, które nie są grube, wiele nie ma również dzieci. A druga kwestia - ci wszyscy samotni faceci po 30, którzy mają do wyboru tylko takie nieatrakcyjne panie, sami oczywiście są extra atrakcyjni, nie mają brzuszka czy zakoli, tak?

0

Zglos komentarz

M
Maciejgdi 🌾 Wieśniak
2 lata temu

No bo to się też tyczy kobiet po 30, za dużego wyboru nie ma :P

0

Zglos komentarz

Reklama