Reklama
Source: wgrane.pl

A taki ładny był, amerykański, szkoda!

przez xstream — 2 lata temu
7

Zglos post

Reklama

Komentarze

7
Z
zoltarxx 🌟 Padawan
2 lata temu

Pisiaki, do NYC, też Tusk i zawiózł autokarami ?

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
2 lata temu

Dlatego pisowakie warchoły ograniczyły czas na zbieranie głosów za granicą.

0

Zglos komentarz

P
punk87 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Pełowcy takie samo bydło jak pisułary

0

Zglos komentarz

M
metiu6 🏹 Łowca
2 lata temu

Pięknie zaorany pseudo-prezydent!!!

0

Zglos komentarz

D
dupajestgola 😏 Szyderca
2 lata temu

A w TVpis pokazywali ze tylko miłośc i ładne okrzyki w stronę Pisu leciały .

0

Zglos komentarz

T
Tokraw 🎖️ Snajper
2 lata temu

I co w związku z tym. Przecież anzej i tak nie zdaje sobie sprawy z sytuacji. On tańczy i jest szczęśliwy.

0

Zglos komentarz

B
beeveer 🎖️ Snajper
2 lata temu

jak się patrzy na te tępe zakłamane pisowskie mo**y, to aż się rzygać chce. ten spasiony zacofany kataban najlepszą twarzą partii

0

Zglos komentarz

Reklama