Reklama
W kwestii wyjaśnienia - czyżby światełko w tunelu?

W kwestii wyjaśnienia - czyżby światełko w tunelu?

przez FED0RA — 2 lata temu
7

Zglos post

Reklama

Komentarze

5
M
Maniuniu11 🎖️ Snajper
2 lata temu

A dlaczego 25lat i utrzymanie na koszt podatników. A może tak Sybir albo powolne przypiekanie i niech poczuje to co czuli ci którzy przez niego spalili się żywcem

0

Zglos komentarz

P
pibi80 🌟 Padawan
2 lata temu

do wapna i zasypać, Sybir to też jakiś koszt jest

0

Zglos komentarz

T
tebarek 🎖️ Snajper
2 lata temu

został mi worek hydratyzowanego - komu przekazać ?

0

Zglos komentarz

K
kwinto29 🏹 Łowca
2 lata temu

wreszcie ktoś się Majciorowi dobrał do d**y, tylko co z tego jak zdążył spi****lić za granicę...

0

Zglos komentarz

J
Javk 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Morderca = kara śmierci

0

Zglos komentarz

B
bobyx 🏹 Łowca
2 lata temu

I dziwny obajtkowy uśmiech

0

Zglos komentarz

B
bohun2006 🎖️ Snajper
2 lata temu

i tu jestem za Hammurabim,całą ferajne majtczaków do busa i podpalić

0

Zglos komentarz

Reklama