Reklama
Source: wgrane.pl

Proste pytanie. Gdyby tak zadać je każdemu wyznawcy PiS,

przez mamamarcina — 2 lata temu
7

Zglos post

Reklama

Komentarze

5
M
mxii 🎖️ Snajper
2 lata temu

Pewnie synek jakiegoś bonza z formacji fiku miku.

0

Zglos komentarz

K
Komentaropredator 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Ej ej, synek ! Z Narodowej Formacji im. JP2 Fiku Miku

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
2 lata temu

Inteligencji brak, mózgu brak, tylko modlitwa my została.

0

Zglos komentarz

E
evender 🏹 Łowca
2 lata temu

pewnie stałes za nim i ten co dzielił i twój mózg psom rzucił na pożarcie

0

Zglos komentarz

P
PisowcyToDebile 🏆 Master
2 lata temu

No właśnie. Typowy wyborca PiS. De**l nie potrafiący sklecic 3 zdań i wymienić chociaż 3 rzeczy, które PiS zrobił dobrze. Taki drugi moyzi, stasiu albo tomaszmarek. Dno I wodorosty

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
2 lata temu

No i tak właśnie wyglądają młode głąby kapuściane z pisu co którym marzy się rządzenie , tak jak stare ramole - tępe , niedouczone , zindokrynowane cwoki!!!!!!😤😤😤😤😤!!!!!!

0

Zglos komentarz

C
Carat 😏 Szyderca
2 lata temu

Wytycznych nie dostał.

0

Zglos komentarz

Reklama