Reklama
Reklama

Komentarze

44
T
tazziqi 😏 Szyderca
14 lat temu

Odpadam. Właśnie tak pozytywnie zakręconych ludzi brakuje nam w społeczeństwie.

0

Zglos komentarz

P
promil33 🌾 Wieśniak
14 lat temu

fajne wentyle ma babcia;-)

0

Zglos komentarz

E
edd20328 🌾 Wieśniak
14 lat temu

brawo za odwagę.... szacun... 0 woichy...chciałbym mieć takich luznych dziadków

0

Zglos komentarz

B
bambodzet 💩 JP 100%
14 lat temu

:s

0

Zglos komentarz

A
absurrdalna 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Z jajem, śmiesznie i wesoło. Żadna wiocha.Pełna pozytywność.

0

Zglos komentarz

N
natitalka 🌾 Wieśniak
14 lat temu

hehe tez bym chciała byc tak pozytywnie zakręcona na starość ;D Żadna wiocha,niech mohery biorą przykład ;p

0

Zglos komentarz

D
dora30 🌾 Wieśniak
14 lat temu

eleganckie dziadziusie

0

Zglos komentarz

K
kati170282 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Babcia i dziadek z jajami :) wiochy nie widzę, bez porównania z dzisiejszymi "mocherami"

0

Zglos komentarz

E
EditFace 🌾 Wieśniak
14 lat temu

sciagniete z czego ? z fail show..

0

Zglos komentarz

B
buninbloom 🌾 Wieśniak
14 lat temu

babcia ma nadal dobrą figurę(:

0

Zglos komentarz

B
Bombecky 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Starość, też radość !.

0

Zglos komentarz

D
dziad90 🌾 Wieśniak
14 lat temu

żadna wiocha.

0

Zglos komentarz

P
piotrekszmidt 💩 JP 100%
14 lat temu

Super widac ,ze maja do siebie dystans i to jest piekne, a nie siedziec słuchac radia maryja wygladac przez okno i d**y innym obrabiac

0

Zglos komentarz

L
lavender 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ostatnio był w jakimś programie właśnie o takich przepraniach temat - miały służyć w przedszkolach i szkołach do nauki anatomii :D

0

Zglos komentarz

I
IloyaxP 🌾 Wieśniak
14 lat temu

No co? Mają poczucie humoru dziadkowie ;D hahahah

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Hahaha. Takich ludzi trzeba w pewnym sensie podziwiać. W swoim wieku żyją pełnią życia, mają poczucie humoru i widać że dobrze się bawią.

0

Zglos komentarz

J
jamajka33211 😏 Szyderca
14 lat temu

hahahahahahhahaha jaki mały !

0

Zglos komentarz

B
bartoss84pl 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ale jakie orzechy

0

Zglos komentarz

M
makosa24 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ale zajebiste :D Uwielbiam takich ludzi ! Dystans, poczucie humoru, dobra zabawa ! Tylko pozazdrościć

0

Zglos komentarz

N
niuchacz25 🌾 Wieśniak
14 lat temu

to Photoshop ich twarze są wklejone

0

Zglos komentarz

L
Laluchna19 🌾 Wieśniak
14 lat temu

hehehe bravo dla tych panstwa!

0

Zglos komentarz

A
apology 🌾 Wieśniak
14 lat temu

glastonbury ???

0

Zglos komentarz

B
Blanka 🌾 Wieśniak
14 lat temu

hehe fajnie :D

0

Zglos komentarz

A
anabella173 🌾 Wieśniak
14 lat temu

No i maja odwage się tak przebrać.Super.

0

Zglos komentarz

A
Alina1978 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Zajebiste dziadki :) Łapka w górę dla nich za odwagę i poczucie humoru !!!!!!!!!!

0

Zglos komentarz

V
Vinga2 🌾 Wieśniak
14 lat temu

BOMBOWE :D

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

obrzydliwe stare z**by, jakbym ich spotkal to bym ich obrzygal

0

Zglos komentarz

A
ankaaa666 🌾 Wieśniak
14 lat temu

wygląda jak wklejone

0

Zglos komentarz

N
niunia898989 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Mają przynajmniej dziadkowie poczucie humoru:) Fajne zdjęcie;)

0

Zglos komentarz

D
DreamPrincess 🌾 Wieśniak
14 lat temu

A ja uważam że...Zawaliści są! :) Gdyby więcej takich było, weselej by się nam żyło!

0

Zglos komentarz

C
chimera20 🌾 Wieśniak
14 lat temu

:D dla mnie extra

0

Zglos komentarz

A
Allii 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Świetna para:) wiedza jak rozbawic innych i maja dystans do siebie superr!!!

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

trzeba miec poczucie humoru i dystans do samego siebie, że założyc takie stroje :)

0

Zglos komentarz

C
carrrrinaa 🌾 Wieśniak
14 lat temu

super są dziadki:D

0

Zglos komentarz

A
anka121 🌾 Wieśniak
14 lat temu

...chciałabym w wieku tej pani mieć taką figurę

0

Zglos komentarz

M
Maruda_Lbn 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Nie wszyscy starsi ludzie narzucają na siebie szare, połatane katany i pełzną schyleni po ulicach. Trzeba mieć trochę dystansu do siebie, do życia i do ogólnie przyjętych norm. Jak dla mnie sztos ;)

0

Zglos komentarz

N
neciolek 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Stylooowe skarpeteńki :D

0

Zglos komentarz

M
moniqe 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Dla mnie to oni wyglądają na Niemców :P

0

Zglos komentarz

O
orka73 🌾 Wieśniak
14 lat temu

odważne ale z jajem :)

0

Zglos komentarz

M
mixja2 😏 Szyderca
14 lat temu

hahahha ale wiocha zalozyla skarpetki do obcasow hahaha

0

Zglos komentarz

K
Krasnal5 🎖️ Snajper
14 lat temu

Mały mu uschnął :D

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Helmut i Helga na spacerze.

0

Zglos komentarz

S
szulcik 🌟 Padawan
14 lat temu

fajne przebrania ,fajne dziadki ,przynajmniej nie zlasowani przez znane radyjko. Dziadki na luzie .....

0

Zglos komentarz

R
RobertK20 😏 Szyderca
14 lat temu

a co mu tam się przyczepiło ?

0

Zglos komentarz

Reklama