Reklama
Reklama

Komentarze

2
K
Kermitass 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

Przypomniał sobie bosak że musi iść żonie pizgnąć z liścia. Bo kotleta z psa przypaliła i teraz zgaga go męczy.

0

Zglos komentarz

N
nidwer 🏹 Łowca
2 lata temu

ciężko to komentować. Naprawdę czy potrzebujemy takich popaprańców zboczeńców i id****w w rządzie? czy po złodziejach oszustach i ignorantach nie czas na normalność?

0

Zglos komentarz

Reklama