Reklama
Reklama

Komentarze

4
G
greenbmw316 🎖️ Snajper
2 lata temu

Tylko pytanie czy paliwo dowozi czy robi awarię dystrybutora 😁😁🤐🤐

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
2 lata temu

Wojskowe cysterny na stacjach. Manipulacje cenami przez PiS skończyły się brakami paliwa. Koniec paliwa wyborczego PiS.

0

Zglos komentarz

R
Robert_81387 😏 Szyderca
2 lata temu

Armia tankuje Orlen a nie na orlenie, rezerwy strategiczne leją

0

Zglos komentarz

J
Jarewa 😏 Szyderca
2 lata temu

Jakoś nie wyobrażam sobie lania w drugą stronę dystrybutora. Do tankowań są specjalne strefy i specjalne przyłącza. Tu ewidentnie widać że skończyły się rezerwy wojskowe i przyjechali zatankować.

0

Zglos komentarz

D
Drago33 😏 Szyderca
2 lata temu

Paliwo za drogie ŹLE, paliwo za tanie ŹLE, ogarnijcie się !!! Zacznijcie myśleć zanim będzie za późno!!!

0

Zglos komentarz

Reklama