Reklama
Reklama

Komentarze

4
U
Urzytkownik-drugi 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

70% moze byc za malo niestety.

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
2 lata temu

Bo te 30 procent to patologia i lumpenelity PiS-ie !!!!!!!!😂😂😂😂😂😂😂

0

Zglos komentarz

K
2 lata temu

A jeśli ma rację?

0

Zglos komentarz

K
Komandor_Buka 😏 Szyderca
2 lata temu

Następny p**Sowski de**l. Was gdzieś klonują czy natura spłatała figla ?

0

Zglos komentarz

K
Kreuzritter 🏹 Łowca
2 lata temu

@ Krzysiukotek: Ma rację, jeśli wita swoich wyborców...... xDDD

0

Zglos komentarz

A
Adam46067 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Czerwonemu za bardzo weszło....to rudy skłóca....ostatnio wojsko obraził....para polityk....para osioł....rudy

0

Zglos komentarz

Reklama