Reklama
Reklama

Komentarze

4
T
tomasz1968 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

I Pinokio dostał z liścia.

0

Zglos komentarz

U
ubek1zbych 🌾 Wieśniak
2 lata temu

morawiecki to taka kłamliwa ŚW***A że aż wstyd :(

0

Zglos komentarz

S
2 lata temu

Klamanie to wstyd? "Przysięgam Polakom, że każdy, kto w moim rządzie zaproponuje podwyżkę podatków, zostanie osobiście przeze mnie wyrzucony” - Donald Tusk 2007. To byl doslownie glowny pkt jego kampani wyborczej. Jakby mowil prawde to wywalil by sam siebie. Warto tez przypomniec, ze Morawieck...

Klamanie to wstyd? "Przysięgam Polakom, że każdy, kto w moim rządzie zaproponuje podwyżkę podatków, zostanie osobiście przeze mnie wyrzucony” - Donald Tusk 2007. To byl doslownie glowny pkt jego kampani wyborczej. Jakby mowil prawde to wywalil by sam siebie. Warto tez przypomniec, ze Morawiecki byl wtedy osobistym doradca Tuska. Wielcy wrogowie, ale tylko przed kamerami TVN/TVP...

0

Zglos komentarz

G
gjpk 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Susza, a co sądzisz o zagłosowaniu na proruską konfederację? I psy będzie można jeść i współżyć z małymi dziewczynkami.

0

Zglos komentarz

P
punk87 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Dwaj najwięksi przegrani tej debaty, a zarazem najwięksi kłamcy w polityce

0

Zglos komentarz

Y
YanO_81 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Waloryzacja była 2zł bo wtedy nie było inflacji! Więc po prostu nie było powodu do waloryzacji. W latach 2014-2016 była wręcz deflacja! Ale jak widać niektórzy wyborcy tego nie rozumieją.

0

Zglos komentarz

Reklama