Reklama
Reklama

Komentarze

15
B
baxbany 🎖️ Snajper
2 lata temu

Wiara, pokora i katolickie niewolnictwo jest dla baranów. Pasterze są już w raju, tu na Polskiej ziemi.

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
2 lata temu

Nie po to jest proboszczem , zeby wam usługiwać , matoly .pic , jeb….i balować!!!! To hasło przewodnie kleru , głupcy!!!!! Wy jesteście po to , by to im umożliwić i przede wszystkim sponsorować , naiwniacy!!!!!😂😂😂😂😂😂

0

Zglos komentarz

C
czerep.webmaster 🌾 Wieśniak
2 lata temu

U mnie też był taki ksiądz proboszcz, przy czym to był chyba najlepszy ze wszystkich jacy byli na parafii. Rozliczał się z wiernymi co do złotówki, jak ktoś nie miał na posługę albo po prostu nie dawał to nigdy nic nie mówił. Jako jedyny zrobił pełny remont kościoła, wymienił nagłośnienie, zakupił o...

U mnie też był taki ksiądz proboszcz, przy czym to był chyba najlepszy ze wszystkich jacy byli na parafii. Rozliczał się z wiernymi co do złotówki, jak ktoś nie miał na posługę albo po prostu nie dawał to nigdy nic nie mówił. Jako jedyny zrobił pełny remont kościoła, wymienił nagłośnienie, zakupił organy, kupił dzwon. Organizował również na terenie kościoła pikniki dla rodzin.

0

Zglos komentarz

K
Komandor_Buka 😏 Szyderca
2 lata temu

I co w związku z tym?

0

Zglos komentarz

R
RonaldB 🏆 Master
2 lata temu

Brzmi jak początek horroru. Jak wymienia zalety proboszcza, to przy odpowiednim podkładzie muzycznym, włosy na plecach ze strachu mimowolnie same się podnoszą. Dobre.

0

Zglos komentarz

D
d2shs 😏 Szyderca
2 lata temu

Parafianie wielce zbulwersowani, a w niedzielę wszyscy razem w komplecie będą śpiewać w kościele.

0

Zglos komentarz

A
AQQQ62 👑 Bóg Wiochy
2 lata temu

Oj tam, oj tam... drodzy parafianie, wy powinniście się cieszyć, że księża nie sprowadzali na plebanię waszych dzieci, ministrantów. A może sprowadzali?

0

Zglos komentarz

A
aladyn668 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Jak to mówił Święty Łukasz ch*ja ręką nie oszukasz

0

Zglos komentarz

B
bodziom001 🌾 Wieśniak
2 lata temu

dla mnie to normalny chłop , bierze się za baby a nie za ministrantów

0

Zglos komentarz

M
Marmur87 🎖️ Snajper
2 lata temu

Powinni się cieszyć. Chłop nie dość, że ma normalne ciągoty, to jeszcze skoro go odwożą to nie prowadzi pod gazem...

0

Zglos komentarz

I
ivat 😏 Szyderca
2 lata temu

Król się bawi ...a lud szemrze.

0

Zglos komentarz

R
roman2272 🏹 Łowca
2 lata temu

Jak głupki finansujecie te panienki to o co macie pretensje .

0

Zglos komentarz

Z
zibi64 🌾 Wieśniak
2 lata temu

czarnej, a raczej lawendowej mafii nie trzeba yebać, robią sami ze sobą

0

Zglos komentarz

Z
zibi64 🌾 Wieśniak
2 lata temu

czarnej, a raczej lawendowej mafii nie trzeba yebać, robią sami ze sobą

0

Zglos komentarz

K
Konstancja1 🌾 Wieśniak
2 lata temu

To u nich normalne. Tu jeden duchowny z Wrocławia, został nagrany (bez cenzury). Właściwa akcja zaczyna się od 6:36

0

Zglos komentarz

K
Konstancja1 🌾 Wieśniak
2 lata temu

To u nich normalne. Tu został nagrany jeden z Wrocławskich duchownych. Właściwa akcja (bez cenzury) zaczyna się od 6:36 https...

0

Zglos komentarz

K
kurde26 😏 Szyderca
2 lata temu

Lepsze to niż miałby rooch4ć dzieci

0

Zglos komentarz

Reklama