Reklama
Source: wgrane.pl

Uważam że właśnie taki Giertych z osobistą wendettą

przez mamamarcina — 2 lata temu
7

Zglos post

Reklama

Komentarze

5
B
2 lata temu

Po prostu PIĘKNE!

0

Zglos komentarz

P
PisowcyToDebile 🏆 Master
2 lata temu

Giertych, Wrzosek, Tuleja, Juszczyszyn. Ale będzie jadka. I super.

0

Zglos komentarz

Z
ZIWK 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

Jeśli to już "jatka"... Bez jadu, ale prawem i wymiarem sprawiedliwości!

0

Zglos komentarz

P
PisowcyToDebile 🏆 Master
2 lata temu

Oczywiście. Wybacz błąd

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
2 lata temu

No o jeszcze 6 lat za ryja i przynajmniej 16 za niedopuszczenie KPO do wejścia w życie , panie Romanie trzeba dołożyć!!!! No i konfiskatę mienia , naturalnie!!!👍👍👍👍👍

0

Zglos komentarz

R
Robert_81387 😏 Szyderca
2 lata temu

Jazda z Sowriemienną Polszą, Panie Romanie szacunek za siłẹ i wytrwałość, popcorn kupiłem, kibicował bẹdẹ wytrwale!!!

0

Zglos komentarz

J
JohnyMarecki 🏹 Łowca
2 lata temu

To lepsze niż Netflix.

0

Zglos komentarz

Reklama