Reklama
Reklama

Komentarze

2
A
amblin 😏 Szyderca
2 lata temu

Czy to jest tak pisowska św***a w mundurze nadkomisarz Grzegorzewski? Mam nadzieję że wyleci na zbity ryj i to już niedługo..

0

Zglos komentarz

P
pibi80 🌟 Padawan
2 lata temu

Tak, to właśnie ten sku*wysyn. Oby zgnił w celi z g*tami

0

Zglos komentarz

B
bronkobill 🏹 Łowca
2 lata temu

Ciekawe kto podejmie się odsiania milicjantów z policji?

0

Zglos komentarz

Reklama