Reklama
Reklama

Komentarze

5
A
abababa2 🎖️ Snajper
2 lata temu

echh, już widzę te tłumy dziennikarzy z radia 357 i nowy świat szturmujące siedzibę 3ki... to se chyba neda

0

Zglos komentarz

P
plslipknot 🌾 Wieśniak
2 lata temu

miejmy nadzieję że sie da NADZIEJA UMIERA OSTATNIA

0

Zglos komentarz

G
gajowy-marucha 🌾 Wieśniak
2 lata temu

nie trzeba jest radio 357

0

Zglos komentarz

S
S.nob 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Obawiam się, że to tak nie działa :(

0

Zglos komentarz

G
gjpk 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Już o tym zapomniałem. Kiedyś najlepsze radio, teraz...

0

Zglos komentarz

Reklama