Reklama
Source: wgrane.pl

I nie pytajcie więcej skąd PiS?du ma ciągle poparcie ok 30-40%.

przez mamamarcina — 2 lata temu
10

Zglos post

Reklama

Komentarze

6
P
PisowcyToDebile 🏆 Master
2 lata temu

Wyborcy PiS - kwintesencja. Głupsi od taboretu

0

Zglos komentarz

J
Ja1971 🌾 Wieśniak
2 lata temu

możesz nie ubliżać meblom 😁😁😁

0

Zglos komentarz

E
Endriu117 🌟 Padawan
2 lata temu

O jak mi przykro...

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
2 lata temu

To tylko ciemnota i zacofanie narodu...„70% Polaków ma kłopot ze zrozumieniem tego, co czyta” - glospokolenia.pl/09/02/2022

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
2 lata temu

największa ciemnota i zacofanie na tej lewackiej tubie to ty pisin c**lanka mamamarcina kacynski itd człowieku wielu kont

0

Zglos komentarz

K
Komandor_Buka 😏 Szyderca
2 lata temu

Stasiu to ty ?

0

Zglos komentarz

K
Kreuzritter 🏹 Łowca
2 lata temu

Stasiu przeniósł się do delikatesów, teraz robi ludziom lody!

0

Zglos komentarz

L
Lupus77 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Łapy górą 🤣🤣🤣

0

Zglos komentarz

I
ichemek 🌾 Wieśniak
2 lata temu

tak swoją drogą, pamiętacie co się działo po poprzednich wyborach jak PO przegrało? To jednak kultura w porównaniu z tym co robili przeciwnicy PiSu wtedy

0

Zglos komentarz

K
Komentaropredator 🌾 Wieśniak
2 lata temu

tą ciemnotę betonową nazywasz kulturą

0

Zglos komentarz

Reklama