Reklama
Reklama

Komentarze

1
K
krak0805 🌟 Padawan
2 lata temu

Trzeba będzie popracować nad ustawa odbierająca przywileje do emerytur obecnie odchodzących komendantów ZOMO posowskiego i STRAŻAKÓW , co wiernie służyli reżimowi , tak jak odebrano przywileje SB…..do dzieła !!!!! Opozycjo!!!! Niech nikt nie czuje się bezpieczny za to , co zrobiły te służby ob...

Trzeba będzie popracować nad ustawa odbierająca przywileje do emerytur obecnie odchodzących komendantów ZOMO posowskiego i STRAŻAKÓW , co wiernie służyli reżimowi , tak jak odebrano przywileje SB…..do dzieła !!!!! Opozycjo!!!! Niech nikt nie czuje się bezpieczny za to , co zrobiły te służby obywatelom!!!!!🤘🤘🤘🤘🤘🤘

0

Zglos komentarz

Reklama