Reklama
Ta mafijna organizacja powinna być zdelegalizowana za te brednie!

Ta mafijna organizacja powinna być zdelegalizowana za te brednie!

przez kapec60 — 2 lata temu
6

Zglos post

Reklama

Komentarze

5
B
baxbany 🎖️ Snajper
2 lata temu

Wyraz twarzy tego katolickiego de**la mówi wszystko. Nic nie trzeba delegalizować. Wystarczy odciąć katolickich pe**łów, pe****lii i złodziei od koryta. Sami się pozagryzają, jak szczury w zamkniętym pomieszczeniu.

0

Zglos komentarz

K
Kreuzritter 🏹 Łowca
2 lata temu

Lepiej odciąć ich od angielskiego śniadania, parówy z jajami!!!

0

Zglos komentarz

H
harakir7771 🏹 Łowca
2 lata temu

Podobno męskie prostytutki też nie mogą powiedzieć "nie"....dlatego w Dąbrowie Górniczej prawie zaruch@li chłopa na śmierć...

0

Zglos komentarz

N
norbi750 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Na plebani też?

0

Zglos komentarz

S
stywen 🎖️ Snajper
2 lata temu

Dobrze prawi👍 Takie wypowiedzi otwierają oczy wyznawcom.i dają do myślenia czy warto uczestniczyć w tym cyrku.

0

Zglos komentarz

saviola
saviola 🏆 Master
2 lata temu

Jak Ci księża pietd###@ az słuchać się nie da. Pis odchodzi mam nadzieję że razem z tym.chorym, patologicznym kk w pl.

0

Zglos komentarz

Reklama