Reklama
Source: wgrane.pl

Nie wiem jak my to przeżyliśmy... Da ktoś radę przeżyć to jeszcze raz

przez mamamarcina — 2 lata temu
3

Zglos post

Reklama

Komentarze

3
T
tomasz1968 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

Jak mawiał klasyk, co nas nie zabije , to nas wzmocni. ***** *** **** * ************. Żeby to się nie powtórzyło, część do Tworek, reszta do Wronek.

0

Zglos komentarz

P
Pedro46 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Ryży do rządu, mały do sądu. A za cztery lata na odwrót...

0

Zglos komentarz

A
ajax69 😏 Szyderca
2 lata temu

K...a nie dotrwałem do końca. Aż mi się nóż w kieszeni otworzył...

0

Zglos komentarz

Reklama