Reklama
Reklama

Komentarze

7
V
vacarius 🏆 Master
2 lata temu

Co ta prawacka ruska onuca tam jeszcze w ogóle robi? Szpieguje?

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
2 lata temu

Miałby przyjaciela , gdyby Kaczafi był premierem i nie sral w gacie , gdyby miał lecieć do Brukseli a tak - ch.. strzelił bombki , choinki nie będzie!!!!!!😂😂😂😂😂😂😂

0

Zglos komentarz

E
Endriu117 🌟 Padawan
2 lata temu

Znalazł swoje miejsce w szeregu.

0

Zglos komentarz

P
PisowcyToDebile 🏆 Master
2 lata temu

Nikt ze śm***iem nie rozmawia. Zupełnie jak z moradzieckim. Cały cywilizowany świat się brzydzi tego syfu

0

Zglos komentarz

A
Andrzej59897 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Orban taki prawacki jak NSDAP i PiS. Inne trampki ale xuj ten sam.

0

Zglos komentarz

M
2 lata temu

nędzne dzieło propagandy, jak wiele zresztą

0

Zglos komentarz

P
PisowcyToDebile 🏆 Master
2 lata temu

J.e.b.a.ć PiS I jego kumpli

0

Zglos komentarz

K
kocurxtr 🎖️ Snajper
2 lata temu

wow, wiocha to już czysty marksizm... a wiecie towarzysze, że komunizm nie oszczędza nikogo ?

0

Zglos komentarz

Reklama