Reklama
Source: wgrane.pl

Przegrali wybory przez złą propagandę, nie dlatego, że są nieudolni

przez mamamarcina — 2 lata temu
6

Zglos post

Reklama

Komentarze

6
G
greenbmw316 🎖️ Snajper
2 lata temu

Patrząc na jakiego "dzbana"i słuchając go nie dziw że znienawidzony reżim pisowski przez wyborców przegrał tak właśnie miało być teraz skamlaja a wystarczyła pokora i umiarkowanie czas rozliczenia nadchodzi cela +

0

Zglos komentarz

M
mxii 🎖️ Snajper
2 lata temu

Skąd wzięło się tylu im****lów, które dały głos na kleptokracje?

0

Zglos komentarz

S
skandynaw 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

Kolejny przygłup twierdzi że są zayebiści tylko ludzie wredni i nie całują ich po rękach.Tfu yebany cyganie kij ci w ryj.

0

Zglos komentarz

B
bohun2006 🎖️ Snajper
2 lata temu

dziwny ten dzban ma dwa ucha

0

Zglos komentarz

T
tomasz1968 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

skund te głymby sie lyngnum ?

0

Zglos komentarz

A
aljar 🎖️ Snajper
2 lata temu

słyszałem w tramwaju, że o jest głupszy od Suskiego

0

Zglos komentarz

Reklama