Reklama
Na opisanie PISowców nie ma dostatecznie obraźliwych słów.

Na opisanie PISowców nie ma dostatecznie obraźliwych słów.

przez kacynski — 2 lata temu
4

Zglos post

Reklama

Komentarze

3
C
caleanka Czysta Moc
2 lata temu

Nowe "elity" holoty PiSu!

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
2 lata temu

i niedorobiony trol z wiochy ahhahahah

0

Zglos komentarz

Troglodyta_8
Troglodyta_8 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

Skąd wiesz, że Selin pisze tutaj komentarze? Fakt, wygląda na niedorobionego.

0

Zglos komentarz

C
christoff71 🌾 Wieśniak
2 lata temu

BUTA...AROGANCJA. Już teraz nie jest tak wesoło. OJ NIE JEST!

0

Zglos komentarz

Reklama