Reklama
Reklama

Komentarze

1
Z
Zygmando 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Stare ubeki się cieszo.... Emerytura winksza powróci.... Wyrównanie bydzie... Żyć nie umierać... Tylko Doniu mógł to załatwić....

0

Zglos komentarz

B
bocianroman 😏 Szyderca
2 lata temu

Przecież w rządzie PiSu jest dużo towarzyszy z czasów PZPR czyli ubeków również.

0

Zglos komentarz

M
metiu6 🏹 Łowca
2 lata temu

Idąc twoim tokiem myślenia to twój dziadek i babka to też ubecy!!! Jesteś przykładem tępego elektoratu PIS!

0

Zglos komentarz

Reklama