Reklama
Reklama

Komentarze

6
M
menwroclaw35 🎖️ Snajper
2 lata temu

Lumpem to jest ten gnom z Żoliborza. Ale go doopa piecze po stracie władzy widać to teraz jak na dłoni. On nie może się ogarnąć po 15 października.

0

Zglos komentarz

S
szaman3 🌾 Wieśniak
2 lata temu

To już poniżej 0. Gó**o leży i kwiczy, ale jeszcze pluje jadem

0

Zglos komentarz

E
Edek_Kotek 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

Pisowskie trolle napiszecie komentarz ?

0

Zglos komentarz

K
krzysmig29 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Dziadek jedzie na prochach i zwieracze puszczają 🤣

0

Zglos komentarz

E
elpapiotr2 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

Ale karakan kwiczy, żeby mu żyłka nie pękła przypadkiem!

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
2 lata temu

Została z niego tylko kupa katolickiego g**ja. Jeszcze bulgocze, jeszcze skrzeczy i śmierdzi. To już paranoja i obsesja.

0

Zglos komentarz

Reklama