Reklama
Myślę,że cała trójka zasługuje na nagrodę Darwina

Myślę,że cała trójka zasługuje na nagrodę Darwina

przez JohT — 2 lata temu
7

Zglos post

Reklama

Komentarze

5
G
Ginka_Beer 🏆 Master
2 lata temu

A bomba była niemiecka, radziecka, brytyjska czy amerykańska? Bo ktoś musi reparacje zapłacić, nieprawdaż?

0

Zglos komentarz

J
JohT 🏆 Master
2 lata temu

Ciężko teraz stwierdzić 😜

0

Zglos komentarz

D
diabliczek 😏 Szyderca
2 lata temu

Nagroda Darwina tylko dla zwycięzcy. Ten któremu nic się nie stało na nic nie zasłużył...

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
2 lata temu

widac ze niemieckie lewactwo bo oni maja takie zaciagni do bombardownia.

0

Zglos komentarz

P
pibi80 🌟 Padawan
2 lata temu

widać, że jesteś id**tą, bo wszystko ci się kojarzy

0

Zglos komentarz

W
wiktor40 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Wcześniej zdążyli oddać głos na PiS

0

Zglos komentarz

N
nidwer 🏹 Łowca
2 lata temu

ciekawe czy statystyki dopiszą ich do ofiar 2 wojny św. ? teoretycznie powinno się to zrobić.

0

Zglos komentarz

Reklama