Reklama
Reklama

Komentarze

17
D
2 lata temu

Wielki człowiek, najlepszy Prezydent w powojennej Polsce. Mądrość i elokwencja aż bije od tego człowieka. Po prezydenturze widzę go na wysokim stanowisku w ONZ.

0

Zglos komentarz

H
humer 😏 Szyderca
2 lata temu

Od 4:30 nawet mądrze gadał

0

Zglos komentarz

K
Krzywoprosty 🌾 Wieśniak
2 lata temu

REZYDENT. NARCYZ z bardzo małą inteligencją... Hańba dla Polaków...

0

Zglos komentarz

U
ubek1zbych 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Większego DE**LA nie znajdziecie nigdzie na Świecie :( !!!

0

Zglos komentarz

M
metiu6 🏹 Łowca
2 lata temu

Nikt normalny nie wytrzyma do końca!!! W sumie i po co, szkoda czasu!!!

0

Zglos komentarz

T
thordor 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Szanowny Panie Jakubie Żulczyk muszę z całą powagą i szacunkiem dla Pana osoby powiedzieć że określenie którego użył Pan w stosunku do pełniącego obowiązki prezydenta Polski jest całkowicie adekwatne. Pragnę przy tym nadmienić że jest mi bardzo przykro że ktoś taki reprezentuje interesy naszego kra...

Szanowny Panie Jakubie Żulczyk muszę z całą powagą i szacunkiem dla Pana osoby powiedzieć że określenie którego użył Pan w stosunku do pełniącego obowiązki prezydenta Polski jest całkowicie adekwatne. Pragnę przy tym nadmienić że jest mi bardzo przykro że ktoś taki reprezentuje interesy naszego kraju i jest swoistą wizytówką Polski i Polaków.

0

Zglos komentarz

Ślusarczyk36339 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Człowiek mem. Te jego przemówienia przypominają trochę Jędraszewskiego.

0

Zglos komentarz

E
Edek_Kotek 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

A StasiuLem dał radę i inne pisowskie trolle też ;-)

0

Zglos komentarz

S
sla666yer 🏹 Łowca
2 lata temu

Nie dałem rady, tego się nie da oglądać.

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
2 lata temu

Prawacka inteligencja.

0

Zglos komentarz

R
robbie33 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Sorry. Nie dam rady

0

Zglos komentarz

P
PisowcyToDebile 🏆 Master
2 lata temu

Nie dałem rady do końca. Nie da się tego de**la tyle oglądać

0

Zglos komentarz

R
raven1975 🏹 Łowca
2 lata temu

De**l hańbi swoim zachowaniem Polaków i urząd który zajmuje. Po zakończeniu kadencji odebrać przywileje i pod trybunal.

0

Zglos komentarz

H
hansxl 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Jo jeszcze ogarnoł reklamy 🤦🤦

0

Zglos komentarz

K
kucu22 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Czekałem do końca. Tak samo jak na jego koniec będę czekał. Polecę klasykiem za oszukanie: O rzesz ty Ch..ju.

0

Zglos komentarz

I
irekpszk 🎖️ Snajper
2 lata temu

Szacun dla tych, co wytrwali do końca. Ja padłem przy 1:40.

0

Zglos komentarz

R
RuterFull 🎖️ Snajper
2 lata temu

szacun dla Ciebie za wytrwałość, ja padłem po stu sekundach...

0

Zglos komentarz

M
Misiekb77 🌾 Wieśniak
2 lata temu

The bill....

0

Zglos komentarz

Reklama