Reklama
Mam nadzieję, że do tego czasu uda się choć trochę uporządkować to telewizyjne bagno!

Mam nadzieję, że do tego czasu uda się choć trochę uporządkować to telewizyjne bagno!

przez FED0RA — 2 lata temu
6

Zglos post

Reklama

Komentarze

4
[
[Usunięty użytkownik]
2 lata temu

zwłaszcza owsiakowi...

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
2 lata temu

a80siwy - Znowu nie nie zrozumiałeś.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
2 lata temu

zrozumiałem jak już dawno... to ty nie rozumiesz... ale mamy prawo mieć własne poglądy

0

Zglos komentarz

A
abababa2 🎖️ Snajper
2 lata temu

No i po co mieszać WOŚP z TVP? Ten pierwszy spokojnie sobie bez niej poradzi, a zanim do telewizji wrócą dziennikarze i uda się ją uprzątnąć ze wszystkich tępych propagandzistów trzymających się w niej zębami i pazurami, kilka miesięcy trzeba będzie jeszcze poczekać.

0

Zglos komentarz

G
guru2 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

To nie Owsiak zbiera na dzieci. To dzieci zbierają na Owsiaka.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
2 lata temu

Znowu ten zaszczany dziad w pe**lskich okularach. Żeby żyło się lepiej owsiakowi I jego rodzinie. Złote melony i mrowki. Tadzio bis.

0

Zglos komentarz

Reklama