Reklama
Faceci teraz:ojej dziś za dużo tluszczu zjadłem

Faceci teraz:ojej dziś za dużo tluszczu zjadłem

przez Admin — 2 lata temu
3

Zglos post

Reklama

Komentarze

3
D
darek286 🏹 Łowca
2 lata temu

Mając 20 lat w tamtych czasach najwyżej mógł wodę po ogórach wypić.

0

Zglos komentarz

andrzej67k
andrzej67k 🎖️ Snajper
2 lata temu

To prawda. Jeszcze dodam, że chłopcy (świadomie tak nazwani) w rurkach płaczą jak nie mają dostępu do internetu. Ogólnie to zmierzamy ku samozagładzie.

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
2 lata temu

A prawaki mówią ze za komuny było gorzej niż dziś. Tylko ze za komuny każdego pracowitego i pracującego obywatela było stać na budowę domu. A dziś to nawet na działkę budowlaną pracujących ludzi nie stać.

0

Zglos komentarz

Reklama