Reklama
Reklama

Komentarze

7
T
2 lata temu

Zawsze twierdziłem ze to padalec, taka gnida która liże dudę każdej władzy

0

Zglos komentarz

L
leonoczko 🏹 Łowca
2 lata temu

Wyjątkowo ohydny i odrażający typ.

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
2 lata temu

A na wiosnę , zamiast liści - będą wisieć komuniści!!!!!😂😂😂😂😂😂

0

Zglos komentarz

A
adamir11 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

Ten gad i wielu innych jemu podobnych, trudno ich wszystkich wymienić, to symbol upadku Państwa polskiego.

0

Zglos komentarz

A
ADASKO64r 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Prawie jak mecenas Łata z Annymarii

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
2 lata temu

Stare komuchy to teraz katole JPII i wszyscy w pisie, okradaja narod razem z sekta koscila!

0

Zglos komentarz

P
prezes.tk 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Nie ubliżajcie esbecji.

0

Zglos komentarz

Reklama