Reklama
Reklama

Komentarze

2
P
piter6666 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Do roboty idz

0

Zglos komentarz

G
Grzeeja 🏹 Łowca
2 lata temu

I dlatego w Polsce jest, jak jest. Im wyższy urzędnik, tym mniejsza odpowiedzialność karna. A na szczytach, nie ma jej wcale.

0

Zglos komentarz

Reklama