Reklama
Reklama

Komentarze

5
J
JOGI1972 🏹 Łowca
2 lata temu

Woli tam siedzieć niż w domu. Pod oknami jego domu już policja nie sterczy.

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
2 lata temu

Caucescu za swoją ekipa tez bronił swoich poglądów…. I co ????? Wcale nie miał racji , bo wkurzony naród prawidłowo się z nim rozprawił!!!!!!😤😤😤😤😤😤

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
2 lata temu

Mimo ze wszystko juz przegrali, dalej trzymaja sie pazurami przy korycie, osmieszajac sie!

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
2 lata temu

Ale te prawactwo nie potrafi odstąpić od koryta.

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
2 lata temu

Jedno z ostatnich przedsawien Cyrku Kaczynskiego...

0

Zglos komentarz

Reklama