Podobne posty
Komentarze
4Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Trzeba było obalić PiS, bo wprowadzali rozdawnictwo, działali bezprawnie i siłowo, dali TVP 2 mld zł, które mogły pójść na onkologię. Udało się! Dzięki temu to PO może wprowadzać rozdawnictwo, działać bezprawnie i siłowo, a także dać TVP 3 mld zł, które mogły pójść na onkologię.
Trzeba było obalić PiS, bo wprowadzali rozdawnictwo, działali bezprawnie i siłowo, dali TVP 2 mld zł, które mogły pójść na onkologię. Udało się! Dzięki temu to PO może wprowadzać rozdawnictwo, działać bezprawnie i siłowo, a także dać TVP 3 mld zł, które mogły pójść na onkologię.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
I ponad 2 mld na kancelarię prezesa rady ministrów, a podobno 1,5 mld to już był szczyt rozpasania.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Białoruskie standardy w wykonaniu trzeciego pokolenia bolszewików, to ta wasza "wolność" i konstytucja która sobie teraz możecie wytrzeć.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Trzeciego pokolenia bolszewikow usadowionych w PIS na czele ktorego stoi Bolszewik drugiego pokolenia J kaczynski. Masz rację tak bylo, i nalezalo zlikwidowac TVPis stworzony na wzór ruskiego RT .
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane