Reklama
Reklama

Komentarze

5
V
vacarius 🏆 Master
2 lata temu

A wiecie prawaki ze w lewackich krajach zachodnich jest zakaz sprzedawania alkoholu na stacjach benzynowych. Takie rzeczy to tylko w tej prawinej katolickiej Polsce niby anty pijackiej.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
2 lata temu

To czekaj powiedz to Niemca bo chyba nie wiedza

0

Zglos komentarz

K
Kazach1982 🌾 Wieśniak
2 lata temu

To chyba monopolowy a nie stacja paliw

0

Zglos komentarz

N
Nightcrawler39 Czysta Moc
2 lata temu

Stacja Paliw

0

Zglos komentarz

S
sirlsk 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Same bełty.

0

Zglos komentarz

P
piotr1809 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Świetna opcja na tort urodzinowy

0

Zglos komentarz

G
gustaw77 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Po jakże estetycznym tle poznać można "Pieprzyka"

0

Zglos komentarz

Reklama