Reklama
Source: wgrane.pl

Witek skarży się unijnej komisarz Verze Jourovej na zmiany w TVP

przez mamamarcina — 2 lata temu
12

Zglos post

Reklama

Komentarze

12
B
brodway73 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Oglądałem kiedyś bardzo dobry film : Hitler - Narodziny Zła. Proponuje przed obradami Sejmu najpierw obejrzeć ten film.Szczególną, symbliczną sceną są ... obrady Reichstagu.

0

Zglos komentarz

J
JOGI1972 🏹 Łowca
2 lata temu

Jak oni pięknie kwiczą.

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
2 lata temu

Ci katoliccy de**le, myślą, że mają przed sobą katolickiego de**la, czyli oglądacza TVP**S. Witek, obudź się, na zachodzie ludzie myślą i wiedzą, że jesteś typową prawacką reasumpcją. Jak to jest prawaki, wpierw kopiecie UE, teraz na kolanach przed ich komisarzem?

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
2 lata temu

Nawet po angielsku nie umie aby sama się skarżyć w US. Tłumacza potrzebuje. Niech lepiej jedzie się skarżyć w Moskwie po rusku pewnie umie.

0

Zglos komentarz

N
Nightcrawler39 Czysta Moc
2 lata temu

Przecież Witek to śc****o gadała że koalicja do uni się skarży

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
2 lata temu

PiS-ie kabluja na Polskę do Unii????? A tak swoje ryje przegrane darli , jak były zawiadomienia na forum unijnym , jak łamana byka konstytucja i prawa obywatela!!!!! No popatrzcie , jak to pociąg do władzy zmienia ludzi……..😂😂😂😂😂😂

0

Zglos komentarz

A
anna68079 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Mamy dowód na to, że przed każdym upadkiem kroczy pycha. Im większa była pycha, tym bardziej później boli. Niech ją teraz boli.Typowa pisowska obłuda. Może powinna Witek powiedzieć Jurovej jaki ona ma osobisty stosunek do UE i co sama wyprawiała z praworządnością będąc marszałkiem sejmu RP.

Mamy dowód na to, że przed każdym upadkiem kroczy pycha. Im większa była pycha, tym bardziej później boli. Niech ją teraz boli.Typowa pisowska obłuda. Może powinna Witek powiedzieć Jurovej jaki ona ma osobisty stosunek do UE i co sama wyprawiała z praworządnością będąc marszałkiem sejmu RP.

0

Zglos komentarz

M
Meczybula39 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

Dobrze że się nie popłakała, jak robiła reasumkcje to taka twarda się wydawala

0

Zglos komentarz

G
GlobusPolski 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Tylko zdrajcy donoszą lewackiej unii.

0

Zglos komentarz

B
barionix 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Zwykłe mo**y zdradzieckie ;) Ale widok piękny, warto było czekać 8lat :D

0

Zglos komentarz

B
bohun2006 🎖️ Snajper
2 lata temu

i niech sie przyzwyczaja ,to już bedzie coraz lepiej,tzn dla nich gorzej

0

Zglos komentarz

C
christoff71 🌾 Wieśniak
2 lata temu

wyglądają jak kundle..Błaszczak z tylu przyczajony...yeeeeeeeesssss!

0

Zglos komentarz

Reklama