Reklama
Reklama

Komentarze

4
Z
ZIWK 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

Spacerniak ZK Wronki!

0

Zglos komentarz

P
pafcio80 🏹 Łowca
2 lata temu

w związku z tym że są święta....czas z rodziną, to może spotkania z bratem?

0

Zglos komentarz

H
humer 😏 Szyderca
2 lata temu

Jest jedno jedyne miejsce, gdzie może zwiać i czuć się bezpiecznie, to San Escobar- kraj z którym nie mamy podpisanej umowy o ekstradycji.

0

Zglos komentarz

A
Aldeq 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Wysłal bym go do jego szefa i mocodawcy czyli na Kreml do Putina

0

Zglos komentarz

Reklama