Reklama
Wal się pacanie ! Szkoła ma uczyć a nie ogłupiać !

Wal się pacanie ! Szkoła ma uczyć a nie ogłupiać !

przez AQQQ62 — 2 lata temu
5

Zglos post

Reklama

Komentarze

5
K
krak0805 🌟 Padawan
2 lata temu

Niech se chętnych baranków nauczają w salkach w kościele , za darmo oczywiście!!!!!!👍👍👍👍

0

Zglos komentarz

U
Urzytkownik-drugi 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

Czy strona koscielna jeszcze nie pojęła? Koniec obłudy, wyłudzania, pe****lji, oszustw, straszenia diabłem,... Evangelie glosic trzeba jak Jezus, ktory niczego nie posiadał. Koscioł ma oddac wszelkie dobra. Wez sie panie Rysiu do uczciwej roboty. Ament

0

Zglos komentarz

M
Marmur87 🎖️ Snajper
2 lata temu

😂😂🤣😅 Żydowskie bajki? Toć to jawny antysemityzm 🤣😅😅🤣😂

0

Zglos komentarz

T
tomasz1968 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

Było by dobrze, gdybym szanowny pan zgłosił się do nas w rodzinach od 7 do 15. Zespół specjalistów. Specjalistyczny szpital psychiatryczny Tworki. A my postaramy się pomóc.

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

Jak będziesz chamie i warchole płacił ze swoich, to możesz liczyć na konsultacje. Tak to ryj w kubeł. Polska nie jest twoją oborą.

0

Zglos komentarz

Reklama