Reklama
Reklama

Komentarze

6
C
caleanka Czysta Moc
2 lata temu

Kazda zlotowka na WOSP, to zlotowke mniej, na majatek sekty kosciola!

0

Zglos komentarz

A
aniuta1999 🏹 Łowca
2 lata temu

Kościół tak się zachowuje z czystego "katolickiego miłosierdzia". Zakłamani od początku do końca.

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
2 lata temu

Taki maja biznes plan...

0

Zglos komentarz

P
Plastykpl 🎖️ Snajper
2 lata temu

Mówisz o tym samym owsiaku, który brał udział w covidowym goownie a część zebranych pieniedzy zamiast na sprzęt dla dzieci oddał na ukraine bo tak sobie uyebł w tej łysej pale?

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
2 lata temu

W calej Europie sa zbiorki a pomoc humanitarna dla Ukrainy, gdzie ludzie cierpia, przez agresje Rosji Putina!

0

Zglos komentarz

W
Wiesniak_Krul 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

Owsiak biedny też nie jest. Złote melony przytula regularnie. Raz w roku się podzieli, wybieli i jedzie dalej. Ja go popieram i wspieram co roku, ale święty to on nie był i nie będzie.

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
2 lata temu

Z nienawisci Owsiak byl wielokrotnie kontrolowany, przez urzad podatkowy PiSu i nigdy nie znalezli zadnych nieprawidlowosci!

0

Zglos komentarz

D
darek286 🏹 Łowca
2 lata temu

No i c**j z tym. Lepiej dać na WOŚP niż pe****lskiej bandzie. Ode mnie otrzyma Batman adres strony internetowej by mógł znaleźć sobie wakat.

0

Zglos komentarz

W
Wiesniak_Krul 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

A co mnie to obchodzi? Nawet jak znaleźli to publicznie podali tylko to co mogli powiedzieć. Zobacz c**lusiu jak Owsiak żyje. Otóż żyje tak jak przeciętny biskup. Różnica taka, że biskup się nie dzieli. Bo u biskupa kontrole też nigdy nic nie wykazały.

0

Zglos komentarz

M
Meczybula39 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

Wieśniaku krulu, każda fundacja to firma która większy lub mniejszy procent zbiórek przeznacza na własną egzystencję, tak ten świat działa, twój Kk tylko zbiera i nic nie daje . Zamiast robić świętych w śród swoich otwarli by oczy i zrobił coś dobrego poza gadaniem że czynią dobro

Wieśniaku krulu, każda fundacja to firma która większy lub mniejszy procent zbiórek przeznacza na własną egzystencję, tak ten świat działa, twój Kk tylko zbiera i nic nie daje . Zamiast robić świętych w śród swoich otwarli by oczy i zrobił coś dobrego poza gadaniem że czynią dobro

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
2 lata temu

Teraz ojcu dyktatorowi do żyła pierdzaca strzeli ze złości!!!!!jemu tyle społeczeństwo nie da w jednym roku🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕

0

Zglos komentarz

S
Szakal1315 😏 Szyderca
2 lata temu

To miod na moja dusze.

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
2 lata temu

Podajcie choć jeden, jedyny przykład, kiedy kościół za coś zapłacił ze swojej kasy. Kiedy pomógł komukolwiek ze swojej kasy. Tam zwrot pieniędzy jest tylko w jednym kierunku, do kościoła.

0

Zglos komentarz

Reklama