Reklama
Reklama

Komentarze

3
A
abababa2 🎖️ Snajper
2 lata temu

... i dudach psów :)

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
2 lata temu

Bóg umarł a co tydzień obchodzi się jego tygodnice. Ale już coraz mniej ludzi łazi. Trzeba se prawaki jakoś radzić na tym świecie bez boga. A kto wie może za kolejne tysiące lat za sprawą rozwoju naukowego sami zostaniemy bogami.

0

Zglos komentarz

P
piotr1809 🌾 Wieśniak
2 lata temu

I obok pisuaru jak jakiś pijaczyna nie trafi

0

Zglos komentarz

Reklama