Reklama
Reklama

Komentarze

4
K
krak0805 🌟 Padawan
2 lata temu

Moim zdaniem bandytów dwóch nie powinni wpuścić na sale plenatna , jedynie do kobla i na stołówkę sejmowa!!!!!!!😂😂😂😂😂😂

0

Zglos komentarz

B
bzyl100 😏 Szyderca
2 lata temu

A nowa władza się z nimi pier...i jak z jajem. Pisowcy robili co chcieli a wy się zastanawiacie co wypada a co nie, róbcie tak dalej to wam pisowskie szumowiny na łeb nasrają.

0

Zglos komentarz

M
mxii 🎖️ Snajper
2 lata temu

Oni tylko wykonywali rozkazy ... całą WWII na tym moto rozliczano.

0

Zglos komentarz

R
Robocop123 🌾 Wieśniak
2 lata temu

te łamiące prawo kur+y marszałkowskie dyscyplinarki od strzała powinni dostać

0

Zglos komentarz

Reklama