Reklama
Reklama

Komentarze

6
V
vacarius 🏆 Master
2 lata temu

D.pa dzieli się na pół jak prawica i lewica.

0

Zglos komentarz

Z
zenek_1975 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Każdy wie, że najlepsze danie, to danie d.py.

0

Zglos komentarz

S
Stach19401 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Chętnie skonsumowałbym.

0

Zglos komentarz

J
ju777 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Jak zawsze powtarzali starsi kumple - "ech, żebyś ty jeszcze gotować umiała..."

0

Zglos komentarz

W
wiesniakzwawy 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Ale tak od deseru zaczynać?

0

Zglos komentarz

D
Dariusz78117 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Kurde. Skąd ja znam tę kuchnię..... I ten stół z lekkim wygięciem. Cholera chyba byłem przy naprawie rur pod zlewem....tylko kurna gdzie to było....ah....stresująca praca hydraulika....

0

Zglos komentarz

Reklama