Reklama
Reklama

Komentarze

5
T
tomasz1968 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

Bardzo dobry materiał na reklamę w TV Republika. najlepiej co 10 minut, przeplatanych wystąpieniami Anżeja Budynia. Ubaw po pachy.

0

Zglos komentarz

A
Alternatyw 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Macie do tego link na youtube??

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
2 lata temu

Dedukuję ten materiał wszystkim prawakom na Wiosce. Teraz proszę pokażcie agresje Tuska.

0

Zglos komentarz

M
2 lata temu

To nie prawacy tylko de**le.

0

Zglos komentarz

K
Krzywoprosty 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Jestem gorszego sortu i dobrze mi z tym...

0

Zglos komentarz

F
frajerzynawiosce 😏 Szyderca
2 lata temu

Byle kto mnie nie obrazi.

0

Zglos komentarz

Reklama