Reklama
Reklama

Komentarze

5
S
Schizofrenik 🌟 Padawan
2 lata temu

Ja nie potrzebuję zabawy aby się napić.

0

Zglos komentarz

G
guru2 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

Ja też nie.

0

Zglos komentarz

S
Sebo30 🎖️ Snajper
2 lata temu

Bo co?? Bo Ona bez alko potańczy to On musi też??

0

Zglos komentarz

D
Demo27013 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Świetna riposta dla narkomana.

0

Zglos komentarz

W
wiocha84 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Riposta na poziomie...dna.

0

Zglos komentarz

D
Dariusz78117 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Nie potrzeba auta, to prawda. Wolę podróżować konno lub łodzią. To zależy gdzie się mieszka. Ja mogę bawić sie bez alkoholu i to nawet lepiej. Nie miotam potem płynem widząc odwałki kolegów, a i do domu mogę wrócić sam z telefonem i portfelem w kieszeni. Dziś będąc w szpitalu z opuchniętą nogą widzi...

Nie potrzeba auta, to prawda. Wolę podróżować konno lub łodzią. To zależy gdzie się mieszka. Ja mogę bawić sie bez alkoholu i to nawet lepiej. Nie miotam potem płynem widząc odwałki kolegów, a i do domu mogę wrócić sam z telefonem i portfelem w kieszeni. Dziś będąc w szpitalu z opuchniętą nogą widziałem gostka mającego 6,4 promila alkoholu, któremu pakowano masę kroplówek w żyły. Następnego dnia dalej siedząc w poczekalni udało się z nim porozmawiać. Miły gość, ale szkoda, że tak się dobił. Alkohol jest dla ludzi, ale jak zawsze trzeba MYŚLEĆ, a to coraz rzadsza czynność.

0

Zglos komentarz

Reklama