Reklama
Reklama

Komentarze

1
K
krak0805 🌟 Padawan
2 lata temu

Myśle , ze dla tych ,, specyficznych i uprzywilejowanych ,, przestępców należy wybudować obozy pracy przymusowej- niech odrabiają to , co ukradli oraz niech odpracują swoje niemoralne zachowanie i może przez to się będą resocjalizowac , to może kiedyś będą mogli powrócić do normalnego społeczeństwa...

Myśle , ze dla tych ,, specyficznych i uprzywilejowanych ,, przestępców należy wybudować obozy pracy przymusowej- niech odrabiają to , co ukradli oraz niech odpracują swoje niemoralne zachowanie i może przez to się będą resocjalizowac , to może kiedyś będą mogli powrócić do normalnego społeczeństwa i podjąć uczciwa prace!!!!!🤘🤘🤘🤘🤘🤘🤘🤘🤘🤘🤘

0

Zglos komentarz

Reklama