Reklama
Reklama

Komentarze

5
B
baxbany 🎖️ Snajper
2 lata temu

Bo jeden działa w imię boga urojonego i dla niego. Drugi działa dla ludzi. W ideologii katolickiej bóg jest najważniejszy, człowiek zaś to baran do robienia pieniędzy.

0

Zglos komentarz

M
marios58 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Bo to Polska właśnie. Pod szyldem Boga można robić sq....stwa.

0

Zglos komentarz

P
peghehe 😏 Szyderca
2 lata temu

nie jest to do końca prawdą Ja jak i wielu w netach wiesza psy na głównym pasożycie RP i najprawdopodobniej ruskim agencie ps. "o.tadeusz r." z siedziba w Toruniu .

0

Zglos komentarz

S
Sebo30 🎖️ Snajper
2 lata temu

Gdzie tu sprawiedliwość?? No gdzie??

0

Zglos komentarz

A
Adam46067 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Gdybyś wiedział jak to działa inaczej byś gadał. Dlaczego ty nie masz takiej fundacji? Odpowiedz jest prosta nie jesteś TW.

0

Zglos komentarz

Reklama