Reklama
Reklama

Komentarze

1
M
markopolo4747 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Przecież to gratulacje z racji że ich człowiek w Warszawie odzyskał władzę.

0

Zglos komentarz

J
Ja1971 🌾 Wieśniak
2 lata temu

absolutnie to gratulacje ze wzgledu na to, że prawdopodobnie wysrałeś swój mózg

0

Zglos komentarz

Reklama