Reklama
Reklama

Komentarze

4
B
baxbany 🎖️ Snajper
2 lata temu

Teraz czerwone wieprze z pisobory drą prawacko-katolickiego ryja o konstytucji. Pod przywództwem obszczanego dziada, są ostatnimi warchołami, którzy mogą cokolwiek mówić o konstytucji.

0

Zglos komentarz

D
darek286 🏹 Łowca
2 lata temu

Każdy kto głosował na pisbandę sam jest współwinnym okradania Polski i Polaków.

0

Zglos komentarz

K
kret88 💩 JP 100%
2 lata temu

Tak jakby wcześniej służby nie były upolitycznione przez PO:)) Śmiech na sali:))

0

Zglos komentarz

S
2 lata temu

A jak owsiak słuzby wykorzustuje to już jest dla dobra sprawy? hahaha

0

Zglos komentarz

I
ivat 😏 Szyderca
2 lata temu

Łysy chooj.....

0

Zglos komentarz

Reklama