Reklama
Reklama

Komentarze

3
G
guru2 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

Wal się Owsik!!!

0

Zglos komentarz

R
Robocop123 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Idź wystaw 4 litery na zakrystii to se ulżą , a i tobie się polepszy

0

Zglos komentarz

P
PLPsycho 🏹 Łowca
2 lata temu

Uwielbiam wycie Pisiorów i kleru o poranku,

0

Zglos komentarz

G
guru2 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

I Znowu ten lewacki zaścianek, niczem nie różniący się od tych z którymi walczą, po raz kolejny już w wykonaniu Pana PLPsycho.

0

Zglos komentarz

G
guru2 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

E! Robokop! To, że Ty jesteś p*dałem i dajesz d*** innym zboczeńcom na tęczowych spędach, nie znaczy, że inni też mają to robić.

0

Zglos komentarz

P
PLPsycho 🏹 Łowca
2 lata temu

Guru, świat nie dzieli się na lewaków i prawicowych fanatyków. Mnie daleko do lewaka, jak tobie do porządnego człowieka.

0

Zglos komentarz

G
guru2 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

Napisałem to. "jak tobie do porządnego człowieka." - Tak, ulżyj sobie synku...

0

Zglos komentarz

P
PLPsycho 🏹 Łowca
2 lata temu

Po prostu pokazałem ci skalę. Jeśli uważasz, że jest aż tak duża, to proponuję prace nad sobą. Może być lepiej, trzeba tylko chcieć.

0

Zglos komentarz

K
kaadam5 😏 Szyderca
2 lata temu

guru2!- ty .uju!

0

Zglos komentarz

A
Arnold_Boczek 🎖️ Snajper
2 lata temu

Następna prawacka gęba. Prawactwo musi być rodzajem upośledzenia umysłowego rozpoznawalnego po rysach twarzy, podobnie jak zespół Downa.

0

Zglos komentarz

J
JanuszGustlik 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Gdyby WOŚP nie było, to sprzętu byłoby tyle samo. Po prostu kasa na niego musiałaby pójść z budżetu NFZ, zamiast iść na premie, nagrody, dodatki, wyjazdy na "szkolenia" do kurortów dla kierowników czy dyrektorów itp. itd. "niezbędne wydatki". Same wydatki reprezentacyjne przekraczają to co wydają na...

Gdyby WOŚP nie było, to sprzętu byłoby tyle samo. Po prostu kasa na niego musiałaby pójść z budżetu NFZ, zamiast iść na premie, nagrody, dodatki, wyjazdy na "szkolenia" do kurortów dla kierowników czy dyrektorów itp. itd. "niezbędne wydatki". Same wydatki reprezentacyjne przekraczają to co wydają na zakup i modernizację sprzętu. Dlaczego? Bo mogą. Działalność Owsiaka została już "wliczona" w budżet. Włodarze, niezależnie od opcji politycznej wiedzą, że nie ma co zaciskać pasa, bo i tak te 200-250 baniek w sprzęcie co roku wpadnie, więc można szmal "lepiej" spożytkować.

0

Zglos komentarz

M
Marmur87 🎖️ Snajper
2 lata temu

O, są tu jeszcze myślący ludzie. Dobrze wiedzieć.

0

Zglos komentarz

Reklama