Reklama
Reklama

Komentarze

4
R
RonaldB 🏆 Master
2 lata temu

Za Wiatera zawsze plus.

0

Zglos komentarz

M
Marmur87 🎖️ Snajper
2 lata temu

No o to by nic nie zbierał, bo służba zdrowia działa tak dobrze, że nikt grosza by na to nie dał, to nie ma sensu się nawet modlić. To taka fantastyka, że nawet Lem by na to nie wpadł...

0

Zglos komentarz

B
borekpp 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Chore dzieci to same po internetach zbierają, jak im jest potrzebne leczenia za granicą.

0

Zglos komentarz

S
Slevin 🌾 Wieśniak
2 lata temu

najdziwniejsze jest to, że zadziałało... WOŚP zebrał tylko 175mln. to najgorszy wynik, od 2018 roku :( Ciekawy jestem czy to wina tego, że tym razem zbierali na skutki "pandemii" (której jak wiadomo, nie wszyscy wierzą), czy to że wróciło do tvp...

0

Zglos komentarz

Reklama